Dom

Anhui Coordinated Lin technology CO.,LTD. profil firmy

profil firmy

Firma Anhui Coordinated Lin Plastic Technology Co., Ltd. została założona w 2013 roku. Specjalizujemy się w badaniach i rozwoju, produkcji, marketingu, serwisie i handlu podłogami SPC, podłogami WPC, podłogami LVT i dekoracyjnymi panelami ściennymi.

Nasza firma jest profesjonalnym i potężnym producentem podłóg, posiada w pełni ponad 300 automatycznych linii produkcyjnych CNC, w tym ponad 30 linii produkcyjnych z PCV.Wprowadziliśmy niemieckie automatyczne linie produkcyjne firmy HOMAG i nawiązaliśmy strategiczne partnerstwo z belgijską firmą Unilin, która cieszyła się najnowszą opatentowaną technologią produkcyjną firmy Unilin.

Oferujemy produkty wysokiej jakości w bardzo konkurencyjnej cenie.Nasze produkty są eksportowane na całym świecie w ponad 30 krajach i regionach.

 

Kamienna podłoga z tworzywa sztucznego zwana również kamienną podłogą drewnianą.Przeważnie arkusz jest nowym rodzajem materiału mielonego z wysokiej jakości, zaawansowanymi technologicznie badaniami i rozwojem, użycie proszku z kamienia naturalnego jako głównego surowca stanowi solidną podstawę o wysokiej gęstości

ity, wysoka struktura sieci włókien, powierzchnia pokryta polimerami o charakterystyce żywicy PVC, z setkami procesów i przeróbek.

Chiny Anhui Coordinated Lin technology CO.,LTD. profil firmy 0Chiny Anhui Coordinated Lin technology CO.,LTD. profil firmy 1Chiny Anhui Coordinated Lin technology CO.,LTD. profil firmy 2

 

Zobacz więcej O nas
nasza firma
Chiny Anhui Coordinated Lin technology CO.,LTD. profil firmy
1
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Dystrybutor / Hurtownik

Eksporter

marki : Koordynował Lin

Ilość pracowników : 300~400

Coroczne wyprzedaże : 10000000-15000000

Rok założenia : 2013

pc Export : 20% - 30%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Anhui Coordinated Lin technology CO.,LTD. Certyfikaty Chiny Anhui Coordinated Lin technology CO.,LTD. Certyfikaty

Zostaw wiadomość

Oddzwonimy wkrótce!